Косово с късна, но заслужена победа над България

Косово се наложи с 3:2 при визитата си на България в европейската квалификация на стадион "Васил Левски". Двата тима изиграха един интересен мач, в който имаше доста положения и обрати, а в крайна сметка "трикольорите" продължават да нямат победа от началото на кампанията.

Рашица беше точен в 14-ата минута, наказвайки грешка на Страхил Попов. Ивелин Попов изравни с красив гол в 43-ата минута. Резервата Кристиян Димитров донесе пълен обрат в 55-ата минута, разписвайки се с глава след центриране на Неделев. В 64-ата минута Муричи изравни с глава, като грешка за този гол носят Антон Недялков и Ники Михайлов. До края гостите пропиляха още няколко добри ситуации, като техен гол бе отменен, поради засада.

В добавеното време Рашани шокира феновете в София, носейки победата на своя тим. Той наказа грешка на Иван Горанов и донесе радост на гостуващите фенове.