България завърши с равенство участието си в Лига на нациите

България и Словения завършиха наравно при резултат 1:1 в последния мач от Лига "С", група 3 на Лигата на нациите. Така "трикольорите" ще останат на второ място в своята група. Резервата Галин Иванов беше точен в 68-ата минута и даде надежда на феновете, че може да се стигне до успех. Хората на Петър Хубчев тръгнаха в атака, тъй като имаха нужда от още голове и от това се възползваха гостите.

Зайц изравни в 75-ата минута с премерен удар, без да остави шансове на Гошо Петков.

В другия мач от групата Норвегия победи Кипър с 2:0 и завърши на първо място. Попаденията за гостите вкара на два пъти Ола Камара в 36-ата и 48-ата минута. В 80-ата минута отборът на Кипър остана с човек по-малко след директен червен картон на Валентинос Сиелис. Успехът остави норвежците на лидерската позиция.