Ювентус отстрани десет от Фиорентина (видео)

Ювентус успя да обърне нещата в своя полза, след като взе само 1:1 от домакинството си срещу Фиорентина преди седмица. Днес Юве победи минимално своя съперник, като се възползва от изгонването на играч на домакините. Голът вкара Андреа Пирло от пряк-свободен удар.

В първите 45 минути опасности за двете врати не липсваха, като Тевес и Гомес бяха най-близо за двата отбора. Последваха положения пред Погба, Куардадо, Гомес и Видал, а така се стигна до 69-ата минута, когато капитанът на домакините Гонзало Родригес повали Йоренте на ръба на наказателното поле и това бе вторият му жълт картон в мача.

Зад топката при прекия-свободен удар застана Андреа Пирло, и той я завъртя над стената и в горния десен ъгъл на вратата за 1:0. До края на 2 пъти Юве можеше да вкара още едно попадение, но все пак взе победата си минимално.