Валенсия победи Лудогорец в Испания (видео)

След като взе победа с 3:0 на "Васил Левски" преди седмица, Валенсия прие Лудогорец на "Местая" и отново победи българския шампион, но с 1:0. Пако Алкасер бе единственият реализатор днес, но и гостите показаха добра игра, като на няколко пъти бяха близо до попадението днес.

Първото полувреме предложи добри моменти, като Валенсия стоеше добре дефанзивно, а в атака достигна до греда в края на първата част, когато Фуего стреля добре през Стоянов и топката излезе след като тупна на гол-линията. Голям момент бе 44-ата минута, когато Марселиньо бе покосен от Гая в наказателното поле, но съдията подмина положението.

В 59-ата минута Картабиа центрира добре за Алкасер, който насочи с глава топката далеч от Влади Стоянов и това бе 1:0. В 75-ата минута Стоянов се прояви с качествена намеса срещу Руис. След тази ситуация Безяк бе заменен от Мишел, а Александров от Луму, а испанците задържаха резултата си.