Лудогорец напред след драма в София (видео)

Лудогорец ще играе на осмина-финали в Лига Европа, след като днес при 3:3 с Лацио тима прогресира при агрегат от 4:3. След много лошо начало на "Васил Левски" българите успяха да се върнат в мача и по драматичен начин да изиграят и второ полувреме, което ги изпрати напред в състезанието.

Още с първата атака Кейта реализира през Влади Стоянов за 1:0. Последваха ситуации пред Безяк и Марселиньо за българите. Рано във втората част Перея бе изведен от Онази и направи резултата 2:0. В 67-ата минута обаче Безяк реализира след рикушет в бранител и върна надеждата.

В 78-ата минута след удар на Златински вратарят Маркети изпусна топката във вратата си за 2:2. В 82-ата обаче Клозе завърши една атака с гол при карамбол в домакинското наказателно поле. В 88-ата минута Жуниор Кишада хвърли "Васил Левски" в екстаз, когато се намери на добра позиция в наказателното поле, копна топката над Маркети и тя влетя в мрежата.