Фиорентина запази перфектния си старт

Фиорентина задържа перфектния си старт с поредна победа и в третия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Днес италианците приеха Пандури и се разправиха спокойно с 3:0 с непретенциозния си опонент, който остава с една регистрирана точка до момента.

Фиорентина започна живо срещата днес, но гостите отговаряха с агресивни влизания и нарушаваха плавния ход на срещата. Все пак в 26-ата минута Гонзало Родригес намери Йоакин в наказателното поле и резултатът бе открит.

В 34-ата минута Райдер Матос се разписа с добър удар с десния крак и на практика отказа гостите от желание за достигане на нещо в мача. Пандури атакуваше все по-рядко и това състояние се запази дори след двете смени на почивката.

След кратко отпускане на италианците във втората част, те използваха и контрата, за да достигнат до трети гол - това стана в 69-ата минута след спечелен пряк-свободен удар на добра позиция Куардадо се разписа, след което бе и предупреден за отпразнуването на попадението си.