Удинезе губи у дома от Слован (видео)

Удинезе не успя да победи Слован Либерец в Италия днес в първата среща от плейофите за класиране в Лига Европа. Италианският гигант загуби с 3:1 от наглед непретенциозен опонент, а в игра за италианците видяхме някои от големите имена.

Още в 16-ата минута Серхий Рибалка откри за Слован. Домакините се пребориха за изравняване в 35-ата минута, когато Антонио Ди Натале асистира на Габриел Силва. Втората част обаче се разви по подобен сценарии, макар Слован да не надиграваше категорично своя опонент.

В 49-ата минута Михаел Рабушич центрира за Дзон Делардж, който се оказа по-бърз от Келава в наказателното поле - 2:1. След редица промени в състава на Удинезе до нов гол не се стигна, напротив, в 87-ата минута Ондрей Кушнир матира Келава за 3:1.