Тотнъм унижи Динамо, Солдадо с два гола (видео)

Динамо Тбилиси прие Тотнъм в първия от мачовете в плейофната фаза за класиране в Лига Европа, а днес англичаните се разправиха със своя домакин с 5:0. Новият нападател в състава на шпорите - Роберто Солдадо, грабна цели две попадения след гола си и в дебюта във Висшата лига.

Още в 12-ата минута Андрос Таунсенд откри за англичани. Той сътвори прекрасен гол, а за асистент бе записан Кайл Ноутън. След доминация в първата част гол вкара и Паулиньо. Този път Таунсенд асистира за попадението с глава.

В 58-ата минута Таунсенд отново подаде за гол. Този път Солдадо се разписа от близо. Последва гол на Дани Роуз. В 65-ата минута Насер Чадли спечели топката близо до наказателното поле на Динамо и върна за Роуз, който фалцира топката в далечния ъгъл. 2 минути по-късно Солдадо вкара нов гол. Резервата Чадли отново асистира, и отново испанецът вкара от непосредствена близост.