Сисе носи драматична победа на Нюкасъл над Анжи (видео)

Буквално в последната секунда Папис Демба Сисе вкара за Нюкасъл в срещата с Анжи Махачкала и прати своите напред в Лига Европа. Първата среща в Русия завърши при резултат 0:0, а сега след много пропиляни шансове на "Сейнт Джеймсис Парк" домакините успяха да вкарат на 10 от Анжи след изгонването на Карсела рано във втората част на мача.

Първото полувреме бе доста отворено и двата тима редуваха атаки. Ето'о и Ахмедов бяха близо до гола за гостите, а Тейлър пропиля невероятно положение за домакините.

В 55-ата минута Касерла-Гонзалес бе изгонен след поредица от безразсъдни влизания в краката на своите опоненти. Феновете на домакините отпразнуваха решението с овация подобна на тази в края на срещата, но и с 10 човека гостите играха много добре. В 88-ата минута Бусофа дори нацели горната греда и късметът покри Нюкасъл. Всичко реши Сисе в 94-ата минута, когато след центриране на Марво той не сбърка с глава.