Интер вкара три на гости на Партизан

Интер и Рубин заемат челото на Група Н на Лига Европа след днешните срещи от Лига Европа. Италианците бяха на гости на Партизан в Белград днес, като успяха лесно да постигнат победата си с 3:1. Сега класирането в групата изглежда решено, като картината е следната:

1.Rubin KazanРубин     10т.

2.InternazionaleИнтер     10т.

3,Neftchi Baku PFCНефчи   1т.

4.Partizan BelgradeПартизан   1т.

Първото полувреме в Белград не предложи голове, но втората част бе по-добра и за двата тима, като по-опасно започнаха домакините. Все пак обаче Паласио отбеляза в 51-ата минута за гостите. Гуарин изгира ситуацията страхотно и Паласио вкара на празна врата.

В 75-ата минута Паласио вкара отново и отново Гуарин бе в основата на попадението. В края на мача самият Гуарин завърши перфектния си мач с гол, а след като гостите се отпуснаха Томич вкара за Партизан.