Лацио с успех и първо място в групата, Панатинайкос и Тотнъм с равенство

Лацио излезе начело във временното класиране в Група "J", след като победи у дома с минималното 1:0 словенския Марибор. В герой за римските "орли" се превърна новото попълнение Едерсон, който се разписа в 62-ата минута. Друг интересен момент в тази среща бе четвърт час преди края, когато Видович получи директен червен картон  и по този начин гостите доиграха срещата в намален състав.

Римляните събраха 4 точки в актива си след този успех и еднолично излязоха начело в красирането. В другата среща от групата Панатинайкос и Тотнъм поделиха по точка, завършвайки наравно 1:1. Гостите от Англия излязоха напред в резултата след 35 минути, когато Майкъл Доусън бе точен за своя тим. След почивката гърците стигнаха до равенството чрез Хосе Верду, който бе точен в 77-ата минута.