Тотнъм и Лацио не си вкараха в Англия (видео)

В Група J на Лига Европа Марибор пое нещата в свои ръце и се настани на лидерската позиция, след като победи Панатинайкос с 3:0. В по-интересната среща от групата Тотнъм и Лацио не се победиха на "Уайт Харт Лейн" - 0:0.

Куриозно бе първото полувреме, особено в своя край. Реферът даде последния си сигнал по-рано от 45-ата минута, което може би е прецедент в състезанието. Тази част не бе зрелищна, но имаше своите моменти, като домакините доминираха. Парадоксално е, че Клозе имаше достатъчно шансове, за да направи 3:0 за своя тим.

В средата на второто полувреме се получи информация, че Аарън Ленън е бил нападнат от феновете на гостите с маймунски звуци. Според Goal.com случката трябва да се разследва от УЕФА. Крилото бе заменено към края на срещата след няколко добри изяви.