Интер се измъкна с равенство у дома си срещу Рубин (видео)

Група H на Лига Европа излъчи един интересен мач и това бе този между Интер и Рубин Казан в Италия, завършил при резултат 2:2. В другата среща Партизан Белград и Нефтчи не си вкараха, но сега всички отбори в тази група имат по една точка след първите изиграни срещи в състезанието.

Рубин откри резултата в срещата - това стана в 16-ата минута, когато бе отсъдена дузпа. Тя бе изпълнена по ужасяващ начин, но Рязанцев бе на място за да завърши с добавка. Марко Ливая изравни за домакинтие в 39-ата минута, асистира му Камбиасо.

През втората част се получи драматичен финал на срещата. В 84-ата минута отново гостите вкараха чрез Рондон. Интер се хвърли в атака, за да не допусне загубата и след едно центриране на Милито гол успя да вкара Нагамото. Така бе оформен и крайният резултат 2:2.