Атлетик и Атлетико на финал - Мадрид надви Валенсия (видео)

Отборът на Валенсия прие Атлетико Мадрид във втората среща в полу-финалната фаза на Лига Европа, като гостите днес спечелиха с минималното 1:0, като с общ резултат 5:2 се класират на финал, където попадна и Атлетик Билбао след победата си над Спортинг Лисабон в среща, играна по същото време.

По някакъв начин на полувремето резултатът бе равен. Жорди Алба, Серхио Каналес и Антонио Бараган играеха страхотно днес. Ударите на Валенсия обаче не споряха днес. След страхотни атаки просто топката не влизаше в мрежата.

В 60-ата минута Адриан вкара страхотен гол, след като Диего Рибас му предостави топката. Попадението си заслужава да се види и достойно с него тима продължи напред, след като в 79-ата минута Тиаго бе изгонен за Атлетико. Валенсия продължи да натиска, но късметът днес липсваше и тима загуби, отпадайки от полуфиналите.