Солдадо вдъхнови Валенсия за победа над ПСВ с Манолев (видео)

ПСВ Айндховен гостуваше на Валенсия в осмина-финалната фаза на Лига Европа днес, като загуби с 4:2 в интересен мач, в който българският футболист Станислав Манолев взе участие. Роберто Солдадо направи страхотен мач за домакините, като с играта и головете си вдъхнови своите за победата.

Домакините започнаха с бързи два гола. В 11-ата и 13-ата минута Руис и Солдадо вкараха, а преди полувремето да завърши, Солдадо се повтори от дузпа.

През втората част след комфортен аванс домакините се отпуснаха. В 56-ата минута обаче гол вкара Пиати за 4:0. Последваха две попадения и за гостите. В 83-ата минута Тойвонен вкара от дузпа, а в 90-ата Виналдум направи нещата малко по-приемливи за гостите преди преиграването.