Тен Хаг: Това е още една стъпка в нашето развитие, която направихме

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг коментира победата като гост в реванша от 1/8-финалите на Лига Европа с Бетис (1:0). Манчестър Юнайтед се класира за следващата фаза на турнира, побеждавайки с общ резултат 5:1.

"Знаех, че ще ни бъде трудно в началото на мача, защото те искаха да отбележат ранен гол, но ние не им позволихме. Имахме нужда от първи гол. Имахме няколко положения през първото полувреме, но им позволихме няколко контраатаки, така че трябваше малко да успокоим играта, което направихме през втората част.

Това е още една стъпка в нашето развитие, която направихме. Те показаха правилното отношение, за да постигнат резултата, и играха доста добре срещу три отбора от Испания“, заяви Тен Хаг.