Ман Юнайтед без проблем с Шериф

Манчестър Юнайтед посрещна Шериф в срещата от петия кръг на групите на Лига Европа. Днес домакините от "Олд Трафорд" спечелиха с 3:0 и така събират 12 точки, 3 зад лидера Реал Сосиедад, който има 5 победи, като Шериф и Омония са далеч назад с 3 и 0 т.

В първата част Юнайтед доминираше, но гол падна чак в 44-ата минута при корнер от Ериксен, който стигна главата на Далот за 1:0. На почивката Тен Хаг замени Антони и Лисандро Мартинез с Рашфорд и Магуайър.

В 65-ата минута именно Рашфорд се разписа когато Шоу от ляво центрира перфектно на главата му за 2:0. В 81-ата минута финалното 3:0 оформи Кристиано Роналдо, намерен от Бруно Фернандеш в полето. Нападателят стреля с глава във вратаря и довкара избития удар с ляв крак.