Лопетеги: На моменти играхме добре, а на моменти - не

Старши-треньорът на Севиля Хулиен Лопетеги коментира победата с 3:1 над Динамо Загреб в плейофите на Лига Европа.

“Беше сложен мач срещу съперник, който е свикнал да играе в Шампионска лига и Лига Европа. На момент правехме нещата добре, а на моменти - не. Липсваше ни спокойствие през второто полувреме, за да отбележим още голове. Това са мачове на пряка елиминация и трябва да останем готови за битка. Ще идем там с идеята да се справим по възможно най-добрия начин и с желанието да се класираме напред.

Бившият селекционер на Испания остана доволен от завръщането на ветерана Хесус Навас в състава след отсъствие.

Навас? Той е играч, от който имаме нужда, но трябваше да се възстанови по най-добрия начин. Имаше сложна ситуация около неговата контузия и сега се нуждаеше от игрови минути. Надявам се да се възползва от тях, защото ние имаме нужда от него", заяви Лопетеги.