Коул: На Ливърпул не му достига стабилност

Полузащитникът на Ливърпул Джо Коул заяви след загубата от Брага с 0:1 в първа осминафинална среща от турнира Лига Европа, че неговия отбор се нуждае от повече стабилност и именно това не е достигнало срещу португалския тим, което е основна причина за загубата. Според 29-годишния играч, на „Анфийлд" той очаква да се получи друг мач, в който Ливърпул да победи и продължи напред.

„Брага е много добър отбор. В Португалия всичко за нас беше много сложно. Нашите предпочитания бяха да завършим мача наравно, но през първото полувреме не играхме изобщо добре, защото ни липсваше стабилност в действията, бяхме и неуверени. След полувремето подобрихме действията си и можехме да се сдобием с положителен резултат, но не успяхме. Все пак това е само половината от сблъсъка и предстои още една среща. На „Анфийлд" всичко ще е различно, защото ще играем пред собствена публика. На стадиона атмосферата е чудесна и ние ще се опитаме да вкараме гол", заяви за ITV Коул.