Ман Юнайтед довърши Гранада (видео)

Манчестър Юнайтед прие Гранада във втората среща от четъврт-финалите на Лига Европа. След като миналата седмица "червените дяволи" спечелиха на гости с 2:0, днес с отслабен състав и на "Олд Трафорд" домакините спечелиха отново с 2:0 и продължават напред към фазата на последните 4 отбора на турнира.

Още в 6-ата минута Телес подаде от ляво и Погба намери непокрит Кавани за воле с левия крак и 1:0. До почивката Гранада опита да отговори, но Янхел Ерера пропусна две възможности срещу Де Хеа. Така на почивката гостите направиха две промени, а Погба напусна за Ван де Бек в Юнайтед.

До края и двата отбора имаха още възможности, и гол дойде за домакините в 90-ата минута като отново Телес напредна от ляво и центрира. Мата отклони с глава към вратата и топката срещна Валехо по пътя си, като се отклони в гредата и мрежата за автогол и 2:0.