Ман Юнайтед с два гола и победа в Гранада (видео)

Гранада прие Манчестър Юнайтед в първата среща от четвърт-финалите на Лига Европа. Днес на "Ещадио Нуева Лос Карменес" гостите спечелиха с 2:0 с голове на Маркъс Рашфорд и Бруно Фернандеш, преди да приемат съперника в Манчестър за втората среща от тази фаза на втория по значение европейски турнир.

В 31-ата минута днес дойде голът на гостите когато от защитата Виктор Линдельоф прати топка към дъгата на противника, там Рашфорд надбяга опеката си и спря топката перфектно преди да стреля ниско до вратаря за 1:0. В 40-ата минута домакините бяха близо до изравняване, но гредата спаси Де Хеа.

На почивката Люк Шоу бе заменен от Алекс Телес, а по-късно Кавани се появи за Юнайтед вместо Гринууд. След редица промени и в състава на домакините те не успяха да стигнат до гол, но в 89-ата минута точно появилият се за домакините Етеки спря непозволено Бруно в полето, и португалецът получи дузпа, която вкара за 2:0.