Брюж и Юнайтед равни

Клуб Брюж прие Манчестър Юнайтед в срещата от шеснайсетина финалите на Лига Европа. Днес на "Ян Брейдел Щадион" домакините поведоха в резултата чрез Денис, преди Марсиал да изравни за крайното 1:1 преди почивката.

В 15-ата минута днес в една ситуация, в която изглеждаше сякаш Матич е спечелил корнер, Миноле изпълни бързо аут и изведе Денис между Линдельоф и Магуайър, и нападателят прехвърли излезлият лошо Ромеро. Последва доминация за домакините и още няколко положения.

В 36-ата минута обаче след тъч от централната линия за домакините, който бе изпълнен назад, Марсиал отне топката от бранител и напредна сам срещу вратаря, като завърши за 1:1.

Във второто полувреме Игало, Фред и Бруно се появиха в игра за Юнайтед, но не помогнаха за промяна на резултата и преди преиграването в Манчестър англичаните се намират в малко по-добрата позиция.