Юнайтед с три над Партизан

Манчестър Юнайтед прие Партизан в срещата от четвъртия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с 3:0 и натрупаха 10 точки на върха в група L. АЗ Алкмаар е втори с 8 т., 4 т. има Партизан, а Астана е с 0 т.

Срещата започна гръмко, като Марсиал вкара в 3-ата минута и голът му бе отменен, а в следващата атака на Партизан гол на гостите бе отменен поради засада.

В 21-ата минута Гринууд откри резултата след подаване от Рашфорд и залъгващо движение в наказателното поле, с което изпрати вратаря в грешна посока за 1:0.

В 33-ата минута Марсиал вкара красив гол когато избита от Гринууд топка попадна в него, а той се справи с трима бранителя преди да стреля за 2:0.

В 49-ата минута след почивката 3:0 направи Рашфорд с мощен шут с левия крак от границата на наказателното поле.