Челси на финал след дузпи с Айнтрахт (видео)

Челси ще играе финал с Арсенал в Лига Европа след днешния втори полуфинал с Айнтрахт Франкфурт. Днес на "Стамфорд Бридж" след 1:1 миналата седмица, двата тима отново постигнаха 1:1, стигна се до продължения и дузпи, където Еден Азар вкара решаващата такава за да изпрати своите на финала.

В 28-ата минута днес Рубен Лофтъс-Чийк откри резултата за "сините" след подаване на Азар. В началото на втората част пък гостите върнаха гол чрез Йович, който излезе сам срещу вратаря и не сбърка за 1:1. Двата тима имаха много възможности за голове в срещата, но се стигна до продължения и дузпи.

Халер, Баркли и Йович вкараха преди пропуска на Азпиликуета за домакините. Гузман и Жоржиньо реализираха преди Хинтерегер да пропусне за германците, а Луис и Азар довършиха работата при пропуск на резервата Пасиенсиа.