Челси вкара в Германия преди реванша с Айнтрахт (видео)

Айнтрахт Франкфурт прие Челси в първата полуфинална среща от Лига Европа. Днес на "Комерцбанк Арена" домакините поведоха в резултата преди Педро да върне гол за крайното 1:1, поставяйки англичаните в по-добра позиция преди реванша пред собствената публика.

В 23-ата минута домакините поведоха чрез Йович, който завърши подаване на Костич с глава през Кепа за 1:0. Точно преди почивката пък Педро показа хладнокръвие в наказателното поле при подаване от Лофтъс-Чийк, намирайки място за удар през Трап за 1:1.

След почивката Челси се отчете и с греда. Това стана в 60-ата минута при удар от пряк-свободен на Давид Луис, който Трап изби в горната греда. Челси доминираше в тази част, но не капитализира няколкото си добри положения.