Айнтрахт Франкфурт - Бенфика
Стадион: Комерцбанк Арена
Дата: 18.04.2019 г.
Час: 22:00 ч.

Въпреки загуба с 4:2 миналата седмица Айнтрахт вероятно благодари, че не се намира в по-лошо положение в момента, след като в първия четвърт-финал на Лига Европа тимът игра срещу Бенфика 70 минути с 10 човека на терена.

Бенфика вкара по точно 4 гола във всеки един от последните си 3 мача. Първия кръг с Айнтрахт бе добър, но работата не е свършена.

Откъм състави, Себастиан Халер може да се появи за домакините след като отсъства в предната среща. Наказан тук е Ндика, а контузени са Чандлер, Тавата, Щендера и Ръс. В Лисабон Джонатан де Гузман бе само резерва след връщането от контузия, като сега може да стартира.

При гостите Жонас се връща от наказание, а контузени са Пирес, Конти и Ебуехи.

Бенфика няма загуба в 13 от последните 14 мача в Лига Европа. Франкфурт влоши формата си и загуби последните два мача, колкото загуби имаше в предните 20 във всички турнири. У дома обаче германците нямат загуба в Лига Европа този сезон.

Прогноза: Айнтрахт Франкфурт - Бенфика 2:2

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!