Арсенал с две крачки пред Наполи (видео)

Арсенал прие Наполи в срещата от четвърт-финалите на Лига Европа и днес на "Емирейтс Стейдиъм" домакините спечелиха с 2:0 преди реванша в Италия. Двете попадения паднаха в първото полувреме и така англичаните се намират в много изгодна позиция за продължаване към полуфинал.

Арсенал започна силно с няколко големи положения. В 14-ата минута пък Рамзи донесе аванса след атака с много футболисти и подаване на Найлс към Рамзи за спокоен завършек и 1:0.

В 25-ата минута за 2:0 Торейра стреля, топката се отклони в Кулибали и влетя в мрежата за автогол. Последваха още няколко положения пред Обамеянг и Лаказет до почивката.

Във второто полувреме и двата отбора имаха възможности за още голове, но резултатът не се промени.