Челси с три гола аванс преди гостуването в Киев (видео)

Челси посрещна Динамо Киев в срещата от първия осминафинален мач между двата отбора за Лига Европа. Днес домакините се представиха по-добре от другия лондонски клуб в турнира - Арсенал, който загуби с 3:1 от Рен, като тимът на Маурисио Сари успя да си издейства удобен резултат от 3:0 преди обратната среща.

В 17-ата минута днес Педро откри резултата след прекрасна игра от Жиру, който с пета прокара топката през краката на бранител за испанеца и 1:0. До почивката Челси можеше да води с още няколко гола, но пропуски на Педро и Баркли и спасявания на Бойко оставиха гостите в мача.

В 65-ата минута Вилиан вкара за 2:0 от пряк-свободен удар, с който не остави шанс на вратаря. Крайният резултат оформи Хъдсън-Одой в 90-ата минута с апломб след свалена топка от Лофтъс-Чийк.