Жиру с два в победата над ПАОК

Челси посрещна ПАОК в срещата от петия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините спечелиха с 4:0 срещу десетима противника, а младият Хъдсън-Одой вкара първото си попадение за "сините". Междувременно победата на БАТЕ над Мол Види в другата среща с 2:0 означава, че Челси не може да бъде застигнат на първа позиция.

Само 7 минути бяха изминали когато гостите останаха с човек по-малко при изгонване на Качериди за късно влизане в Жиру при голова възможност.

В 27-ата минута Жиру откри резултата с левия крак след добро подаване на Педро. Последва удар в горната греда от Одой 2 минути след това. В 37-ата минута Фабрегас асистира прекрасно за Жиру, който тук с добро отиграване матира вратаря в близкия ъгъл за 2:0.

След почивката 18-годишният Одой реализира в 60-ата минута, а Мората в 78-ата оформи крайното 4:0 след асистенция на младока в неговия дебют на Стамфорд Бридж.