Арсенал без проблеми с ЦСКА (видео)

Арсенал прие ЦСКА Москва за първата среща от четвърт-финалната фаза на Лига Европа. Днес домакините от "Емирейтс" се разправиха със своя противник за 35 минути и победиха с 4:1 в крайна сметка при голове от Рамзи и Лаказет (по два).

Аарън Рамзи откри резултата в 9-ата минута след като бе оставен непокрит при центриране на Белерин от дясно. В 15-ата минута Головин върна гол за гостите с перфектно изпълнение на пряк-свободен удар на дъгата. В 23-ата минута Йозил спечели дузпа, вкарана от Лаказет по категоричен начин за 2:1.

В 28-ата минута Рамзи вкара изключителен гол, когато при балонно центриране с пета и с гръб към вратаря успя да го прехвърли за 3:1. Крайното 4:1 оформи отново Лаказет в 35-ата минута с изпълнение от позиция в наказателното поле.