Атлетико прегази Локомотив Москва (видео)

Атлетико Мадрид продължава към четвърт-финалната фаза на Лига Европа след като днес тимът гостуваше на "РЗД Арена" и Локомотив Москва за победата с 5:1. Така с общ резултат от двете срещи 8:1 испанците ще чакат своите съперници от по-късните срещи днес.

В 16-ата минута днес Кореа откри за гостите след като той размени подаване с Коке, надви двама съперника и стреля ниско за 1:0. Локомотив се върна в 20-ата минута до 1:1 чрез Рибус с изключителен гол от далеч.

След почивката обаче гостите вкараха 4 гола. Първо Саул се разписа в 47-ата минута, преди Торес да добави от дузпа в 65-ата за 3:1. 4:1 оформи отново Торес след прекрасна игра на Кореа, а крайното 5:1 направи Гризман по красив начин при нова добра асистенция от Кореа.