Интер бие новак, Киево громи Лацио

В някои от по-любопитните срещи на втория кръг от Серия А днес станахме свидетели на странни моменти. Киево разби с 4:0 Лацио докато Интер се спаси срещу новопостъпилият в елита на Италия Капри с дузпа в последната минута за 2:1. Наполи и Сампдория завършиха при 2:2, а Торино постигна победа над Фиорентина с 3:1.

Може би най-голяма изненада можеше да сервира Капри срещу Интер. Нерадзурите стояха добре в срещата след гола си в 31-ата минута от Стеван Йоветич. Той се възползва от центриране на Гуарин, което първоначално бе спасено от Бркич, но при добавката резултатът стана 1:0. При близо 70% владение за Интер обаче в края на срещата домакините шокиращо изравниха когато Ласаня намери Антонио Ди Гаудио за спокоен завършек и 1:1. В 88-ата минута обаче Гуарин спечели дузпа срещу Силва и Йоветич донесе успеха на гостите от бялата точка - 2:1.