Милан и Фиорентина не се победиха (видео)

Милан прие Фиорентина в среща от осмия кръг на италианската Серия А. Днес домакините успяха да поведат в резултата чрез Найджъл Де Йонг в първото полувреме, но Йосип Иличич успя да изравни с попадение през второто полувреме и така да върне равенството, а до края резултатът не се промени след доста предвидими атаки от двете страни.

В 25-ата минута след слаби действия на Фиорентина в отбрана, резултатът бе открит. Милан изпрати статично положение на втора греда, където Кристиан Сапата игра назад за изчакващия Де Йонг, и той завърши с глава.

В 52-ата минута Нето спаси положение пред Хонда. В 64-ата падна изравнителния гол. Иличич получи топка от Куадрадо, премина през няколко играча, макар отчаян шпагат от Алекс да бе единственото реално предизвикателство, и след като остана без хора покрай себе си той нагласи топката на левия крак и стреля ниско за 1:1.

До края на срещата видахме още няколко атаки към двете страни, но те завършиха без реални опасности за вратарите.