Фиорентина с класика над Интер (видео)

Фиорентина прие Интер в мач от шестия кръг на итализанската Серия А, като успя да измести своя опонент от 8-ото място след победата с 3:0 днес, благодарение на попаднения от Бабакар, Куадрадо и Томович. Гостите почти не положиха никакво усилие да атакуват днес, като заслужено загубиха този мач.

Още в 7-ата минута Кума Бабакар стреля от средна дистанция по изключителен начин право в ъгъла на вратата за 1:0. След продължителен натиск на домакините се стигна и до нов гол. Куадрадо навлезе по диагонала до границата на наказателното поле и фалцира топката през Ханданович в 19-ата минута.

До края на тази част и средата на втората Фиорентина на няколко пъти принуди Ханданович да спасява, но той се пропука отново в 76-ата минута, когато Ненад Томович напредна и стреля в близкия му ъгъл за 3:0.