Милан се върна от два пасив срещу Емполи (видео)

В мач от четвъртия кръг на италианската Серия А, Емполи прие Милан и успя да поведе с цели две попадения, преди именития съперник да се върне чрез голове от Фернандо Торес и Кейсуке Хонда за 2:2. Попаденията за домакините вкараха Тонели и Пучарели,а те завършиха срещата и с човек по-малко.

В 13-ата минута домакините поведоха днес, когато след корнер Тонели не бе покрит и с глава нямаше как да сбърка. 7 минути след това нова грешка при статично положение за Милан стана причина Мануел Пучарели да удвои резултата. В 33-ата минута Милан се размина с трето попадение след центриране на Лорини към Верди.

В 43-ата минута Торес върна гол, а това стана след добро центриране на Абате на главата на нападателя. В 57-ата минута Хонда изравни, когато Емполи на свой ред показа много лоши действия в защита. До края Милан доминираше във всеки показател, а в 86-ата минута Валдифиори бе изгонен за два бързи жълти картона. Все пак Милан не успя да обърне мача.