Наполи бие на гости, Интер - не (видео)

В мач от първия кръг на италианската Серия А, Наполи успя да започне с победа кампанията си на гости на Дженоа - 2:1. Същевременно, Интер гостуваше на Торино и успя да излезе с точка от мача, след като домакините пропуснаха дузпа в мача, а в края и Неманя Видич бе изгонен за ироничен жест към съдията.

Победата на Наполи дойде по доста драматичен начин, с гол на Джонатан Де Гузман в 95-ата минута при 1:1.

Още в 3-ата минута на срещата Хосе Калехон откри резултата след добра игра на Игуаин и Наполи затисна своя опонент. В края на полувремето обаче Пинила върна гол. След мъчителна втора част и пропуски на Игуаин и Мертенс, Де Гузман реши всичко в самия край.

Същевременно изнервена среща видяхме от Интер и Торино. В първата част при доминация на гостите от Интер, те можеха да изостават в резултата, след като Марсело Ларондо получи шанс да изпълни дузпа в 20-ата минута, но Самир Ханданович спаси.

През втората част Интер бе по-силен на терена, но резултатът не се промени. Неманя Видич бе изгонен директно в 92-ата минута, когато иронично аплодира отсъждане на рефера.