Самуел носи първа победа на Интер в 2014-та (видео)

Интер достигна 5-ото място в Серия А, след като днес в мач от двадесет и третия кръг на италианското първенство тимът прие Сасуоло на "Джузепе Меаца", за да победи минимално. Първият гол за сезона на Валтер Самуел донесе и първата победа на Интер в новата година.

Първото полувреме бе изпълнено с положения за гол пред двете врати, но нито един отбор не вкара. Ернанес и Паласио бяха много близо за домакините, но Милито пропиля най-добрите положения, като Пеголо го лиши от гола на 2 пъти. Ханданович пък трябваше да спасява прекрасно един пряк-свободен удар от Берарди.

В 48-ата минута корнер от Ернанес бе засече от Самуел с глава и това бе 1:0. Последваха силни минути за Интер и нови пропуски за Милито. Флоро Флорес пък можеше да изравни резултата за гостите, но до края нищо не се промени.