Рома отново загуби точки - от Сасуоло (видео)

След като в миналия кръг Торино успя да вземе първите точки от Рома за сезона, сега "вълците" отново не победиха, когато Сасуоло гостуваше днес в мач от дванадесетия кръг на италианската Серия А. След ранен автогол Сасуоло се върна до 1:1 буквално в последната секунда.

Първото попадение в срещата дойде в 19-ата минута, когато Флоренци и Пянич размениха пасове, последния стреля, Пеголо спаси по добър начин и Алесандро Лонджи бе там за негово нещастие и си вкара автогол. Вратарят Пеголо се представи прекрасно до края на мача, лишавайки своя опонент от още голове.

Ляич и Флоренци затрудняваха вратаря често и през втората част, но резултатът не се промени за гостите, а те съжалиха за това евентуално. В 94-ата минута сензацията стана пълна, когато Доменико Берарди вкара за равния и лиши Рома от нови 2 точки.