Рома с класика над Верона (видео)

Втори кръг от италианската Серия А противопостави Рома и Хелас Верона, а днес домакините успяха да надделеят с 3:0. След автогол на Качаторе, Миралем Пянич и новото попълнение Адем Ляич донесоха попаденията за вълците, които изглежда започват кампанията си перфектно.

Първтото полувреме не предложи нищо освен няколко удара от далечна дистанция от двата тима. В 52-ата минута в игра за Флоренци се появи Ляич и играта тръгна. В 56-ата минута Тоти намери Майкон, който центрира, но Качаторе си вкара нещастен автогол.

Само след 3 минути Тоти асистира на Миралем Пянич, който прехвърли Рафаел по прекрасен начин. В 66-ата минута и резервата Ляич се разписа в дебютния си мач. Рома уверено задържа резултата до края.