Наполи се разправи с Болоня (видео)

Наполи постигна класическа победа над Болоня в първия кръг от италианската Серия А. В една от късните срещи в този ден домакините от Неапол победиха с 3:0 и голове от Хосе Калехон и Марек Хамшик. Гостите нямаха отговор за класния състав на Наполи, който превъзхождаше по всеки показател на играта.

Първото попадение падна в 32-ата минута. Горан Пандев намери Хамшик в наказателното поле и той стреля, ударът му бе спасен, но малко след това топката попадна в Калехон, който откри. Току преди последния съдийски сигнал за полувремето Сунига намери Хамшик в труден ъгъл, но той се разписа за 2:0.

Във втората част видяхме само един гол - в 63-ата минута Пандев отново намери Хамшик, и от средна дистанция той намери долния десен ъгъл на вратата.