Интер с победа над Дженоа (видео)

Интер прие Дженоа в първия кръг от италианската Серия А, като в по-ранната среща от кръга днес домакините победиха с 2:0 благодарение на попадение от Юто Нагатомо и гол в края на Паласио. Невероятно днес бе как след първите 45 минути не беше регистриран нито един удар по посока на някоя от вратите.

Втората част пък започна с добро положение за Интер. Набързо положения се откриха пред Паласио и Джилардино, след това Куцка и Гуарин пропуснаха. Много бързо атаките се редуваха пред едната и другата врата, докато не се стигна до 75-ата минута, когато едно балонно центриране на Джонатан бе избито по лош начин, така че Нагатомо да вкара от непосредствена близост за 1:0.

Гостите не се отказаха да търсят попадение до края. В 82-ата минута дори резервата Икарди нацели гредата в своя дебют за новия клуб. В следващата минута Ранокиа бе близо до гол, но до края гостите се хвърлиха твърде настойчиво в атака и Родриго Паласио вкара нов гол в самия край.