Интер с победа над Клуж (видео)

Италианският Интер може да е спокоен в гостуването в Румъния за обратния мач в Лига Европа, след като днес домакините успяха да вземат победа от Клуж - 2:0. Румънците започнаха добре срещата, но Интер спечели топката и вкара, а изглежда гостите бяха доволни с това и задържаха топката добре без да печелят терен, но това им изигра лоша шега в края на срещата.

В 20-ата минута Паласио вкара след асистенция на Фреди Гуарин. Клуж изравни владението след моментното превъзходство на домакините и потърси гол, но след известно време тима отново се прибра и във втората част се отдаде на дефанзивни действия и съхранение на кълбото.

В 87-ата минута обаче Паласио отново бе точен за 2:0 само миг след като пропиля добра възможност за гол. Така Интер ще гостува с 2 гола аванс.