Ювентус надви Киево (видео)

В поредния кръг от италианската Серия А Ювентус гостуваше на Киево в ранната среща от днешния ден, и лидера в първенството взе своята победа с 2:1, след като домакините изоставаха с две попадения в срещата. Теро вкара голът на надеждата за своите, но до изравняване не се стигна.

Още в 10-ата минута Алесандро Матри даде аванс на гостите. Артуро Видал видя добре излизането на 28-годишния и го намери по перфектен начин, а нападателя показа страхотна класа и красив завършек. 10 минути по-късно Матри можеше да удвои, но не материализира добър пас на Джовинко.

В 42-ата минута Джовинко обаче грабна асистенцията, след като комбинира добре с Матри, игра с пета и технично намери Лихтщайнер, който не сбърка. В началото на втората част Теро вкара за домакините след асистенция на Хатемай. Ювентус обаче не се подаде на напрежението до края на мача и удържа аванса си, като имаше дори още шансове за гол.