Милан и в ШЛ без победа, Класическа Малага се разправи със Зенит (видео)

Милан продължава с неубедителното си представяне от началото на сезона. След две загуби пред собствена публика в първите два кръга на Серия А, днес "росонерите" не успяха да запишат победа на "Сан Сиро" и в Шампионската лига. В среща от Група С, "червено-черните" завършиха наравно 0:0 с отбора на Андерлехт.

Сериозни пропуски за Милан направиха Фламини, Емануелсон и резервата Ел Шаарави, докато за гостите от Белгия капитанът Лукас Билия пропиля 100% шанс в началото на втората част.

В друга среща от групата Малага дебютира в Шампионската лига с класическа победа с 3:0 и по този начин оглави временното класиране в група С. Само след три минути игра Иско откри резултата, а десет минути по-късно Хавиер Савиола удвои. В 76-тата минута отново Иско, със силен удар от дъгата пред пеналта реализира за крайното 3:0. За гостите от Русия бразилецът Хълк удари греда и по този начин лиши отбора от почетно попадение.