Старият Милито прегази Парма (видео)

Отборът на Интер победи с доста убедителен резултат тима на Парма, като след 5:0 и 2 гола от Диего Милито, нападателят напомни на себе си от периода на Специалния, като бе изпратен с овации на крака от домашната публика, избран за играч на мача и по всичко изглежда, че се завръща в старата си форма.

Той вкара първото попадение в 13-ата минута. Тук контраатаката на Интер хвана отбраната на Парма неподготвена и Милито завърши топката, предоставена от Алварез. В 18-ата минута вкара Мота, като попадението бе истински снаряд от извън наказателното поле.

Милито се разписа отново преди края на полувремето. В 41-ата минута Майкон предостави добра топка в наказателното, като Милито не можеше да сгреши с глава. Пацини добави попадение в 56-ата минута, като асистент бе Милито. Той бе заменен в 76-ата минута от Марко Фараони, който на свой ред вкара феноменален го 3 минути по-късно. От извън наказателното поле той запрати страхотен шут, като топката се заби в мрежата след като докосна и гредата.