Моуриньо: Не съм разстроен от играта

Старши -треньорът на Рома Жозе Моуриньо коментира равенството на тима в мача с Торино (1:1).

"Според мен играхме добре. Не е лесно да създаваш положения срещу Торино, не е лесно да играеш с едно докосване на терен, който е толкова лош, че прави "Стадио Олимпико" да изглежда като подиум. Обещавам, че след този мач повече няма да обиждам поляната на "Oлимпико".

Трудно е да направиш нещо по-добро срещу отбор като този. Имахме играчи като Паредес, които само преди няколко седмици не можаха да играят 15 минути, играха с изцяло нова защитна линия, наистина ми хареса представянето им. Разстроен съм от резултата, но не съм разстроен от това, което видях от моите момчета.

Ако допуснеш в последните минути, имаш чувството, че си загубил две точки, но аз уважавам съперника. Те имаха седмица за подготовка, а ние имахме мач в средата на седмицата.

Разбирам, че позицията ни в класирането не изглежда най-добрата в момента, но това е само началото. Определено няма да сме там през декември“, цитира Football Italia думите на Моуриньо.