Милан с минимална победа над Торино

Милан посрещна Торино в срещата от поредния двадесет и втори кръг на италианската Серия А. Днес на "Сан Сиро" домакините спечелиха с минималното 1:0 благодарение на Оливие Жиру и с трите точки те доближиха втората позиция и Интер на 2 точки, докато върха и Наполи са 15 нагоре.

До почивката Милан игра с доста понижено самочувствие и отстъпваше, но голове нямаше в двете врати. Леао се представяше най-добре макар да не подлагаше противника на достатъчно напрежение.

Пиоли изглежда мотивира тима си и във втората част видяхме различен футбол. След редица положения се стигна и до 1:0 в 62-ата минута когато Жиру завърши с глава перфектно центриране на Хернандез. До края домакините имаха положения за повече, но резултатът не се промени.