Палермо удържа Милан (видео)

Палермо извади добър резултат от първи кръг на полу-финалите на Копа Италия. 4-головото шоу започна с гол на Златан Ибрахимович рано в мача. Последва обрат, но бразилският нападател Робиньо доведе нещата до 2:2. Зрителите на двубоя останаха впечатлени от доброто темпо и зрелищност на двубоя.

Мачът започна експлозивно с гол в 4-ата минута. Центрирането бе на Масимо Одо, а Ибра приключи 3-месечна голова суша.

Въпреки този гол Палермо не бе съкрушен и бързо се стигна до гол. Това стана само 3 минути по-късно и голът бе дело на Пасторе.

В началото на мача сякаш стана ясно, че от Милан ще натиснат и ще търсят твърда победа, но Палермо започна да набира скорост. Размяната на атаки даде шансове на Ибра, Пасторе и Боатенг до края на полувремето.

Само 7 минути след подновяването на играта Палермо поведе. Много добър гол на Ернандез в 52-ата минута. Резултатът стана 2:1.

Като смяна влезе Емануелсон и вкара в 76-ата минута. До края на мача добри изяви направиха двата вратаря в мача.

Краен резултат 2:2