Болоня - Интер
Стадион: Ренато Дал'Ара
Дата: 27.04.2022 г.
Час: 21:15 ч.

Болоня няма загуба в 4 кръга и серията бе продължена с 2:2 у дома последно срещу Удинезе в битката в средата на таблицата в Серия А.

Марсело Брозович вдъхнови Интер за голяма победа срещу Рома с 3:1 в Милано в събота. Така отборът постигна четвърта поредна победа в преследване на връщането на лидерската позиция, което ще стане факт при победа в този отложен мач. При само 4 срещи до края на кампанията Интер ще води с 1 точка класирането.

Откъм състави, при домакините Гари Медел е с наказание, а Мичел Дайкс е с травма. Адама Сумаоро и Марко Арнаутович ще се завърнат в тима. При Интер освен дълготрайно липсващия Видал ще отсъства Робин Госенс, който получи минимална травма в тренировка.

Интер водеше на почивката и в края на последните си 4 мача в лигата. Тимът няма загуба от Болоня в 16 поред. Болоня обаче не трябва да се отписва след като наскоро открадна точки от Ювентус и Милан.

Прогноза: Болоня - Интер 1:2

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!