Болоня - Ювентус
Стадион: Ренато Дал'Ара
Дата: 18.12.2021 г.
Час: 19:00 ч.

Болоня загуби последните два кръга от Торино и Фиорентина, с което пропадна до десетата позиция в класирането и нарани амбициите си за европейските места.

Ювентус бе на поход от 3 победи в лигата и последно се представи лошо на гости на Венеция, където във втората част пропусна да вземе две точки и срещата завърши при 1:1. Това второ полувреме трябва да е било за урок на тима ако амбициите са висок финал на сезона.

Проблемите при домакините са малко, след като от състава липсва само Жерди Шоутен. Николас Домингез се връща от наказание и ще стартира в средата на терена.

При Юве липсите не са малко - Дибала, Киеза, Данило, Киелини и Кулушевски. Уестън МакКени тренира с групата тази седмица и може да започне. Дибала няма да играе повече тази година заради травмата срещу Венеция.

Ювентус има добър рекорд срещу Болоня с 11 поредни победи. В 10 от тях тимът вкара поне по 2 гола.

Прогноза: Болоня - Ювентус 0:1

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!